Російська Федерація готує судовий позов проти України у зв'язку з відсутністю обсягів газу, передбачених контрактом, підписаним екс-прем'єр-міністром Юлією Тимошенко. Про це, як передає кореспондент Forum'у, на брифінгу заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

«У нас є інформація, що РФ планує звернутися в Стокгольмський арбітраж з позовом на 10 млрд дол. з приводу підписаного контракту Тимошенко з РФ за той газ, який ми не добрали у Росії. Я не знаю, чи відповідає це дійсності, але така інформація до нас надійшла. Вдумайтеся, штрафні санкції виставляються в 300% річних», - сказав регіонал.

«Якщо уявити собі, що завтра РФ виграє в суді, а ми в цей період розглядаємо питання, що на комфортне лікування відправляємо ту людину, яка по суті справи стояла за прийняттям даного рішення. Це не може не чинити тиску на нардепів з фракції ПР щодо порушення судових процесів у США, Швейцарії», - підсумував Єфремов.

Нагадаємо, згідно з контрактом, підписаним НАК «Нафтогаз України» з «Газпромом» 19 січня 2009 року, ціна газу для України (з урахуванням знижки в 100 доларів за 1 тис. кубометрів за Харківською угодою 2010 року) становила в першому кварталі 2013 року близько 406 доларів за тисячу кубометрів і була найвищою в Європі.

Президент Віктор Янукович заявив, що Україна до 2020 р. зможе вийти на повне забезпечення себе газом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

263
Классические туфли мужские