Комітет Верховної Ради з питань правового забезпечення правоохоронної діяльності на своєму засіданні прийняв рішення відправити на доопрацювання усі чотири законопроекти щодо вирішення питання Юлії Тимошенко, передає кореспондент Forum'у.

За таке рішення проголосували 9 членів комітету з 16 присутніх на засіданні.

Після цього народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник запропонував створити робочу групу, яка розробить новий законопроект на базі чотирьох раніше запропонованих. «Нам потрібно створити робочу групу і плідно попрацювати без камер... Варто взяти окремі положення навколо всіх чотирьох законопроектів, а всі недієві відкинути», - заявив він.

У свою чергу народний депутат від ПР Віталій Журавський виступив з ініціативою створити таку робочу групу з членів комітету, яку очолить регіонал Геннадій Васильєв. Таку пропозицію підтримали 9 членів комітету.

Також комітет підтримав пропозицію взяти за основу для розробки нового проекту закону всі чотири раніше внесені законопроекти.

Як раніше повідомляв ForUm, у Верховній Раді України зареєстровані два законопроекти про вирішення лікування засуджених за кордоном авторства позафракційних депутатів Сергія Міщенка та Анжеліки Лабунської.

Лідери трьох опозиційних фракцій - «Батьківщина» Арсеній Яценюк, «УДАР» Віталій Кличко і «Свобода» Олег Тягнибок - внесли до парламенту свій законопроект про заборону виборчого правосуддя і зняття перешкод для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Також у Верховній Раді зареєстрований законопроект «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України (щодо гуманізації законодавства про попереднє ув'язнення та забезпечення конституційних прав і свобод осіб, взятих під варту, осіб, засуджених до позбавлення волі, а також засуджених, які перебувають на лікуванні у закладах охорони здоров'я за межами установ виконання покарань)» авторства позафракційного нардепа Володимира Купчака.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

244
Классические туфли мужские