Від ефективної боротьби з рейдерством залежить успіх національної економіки. Про це під час засідання регіонального Всесвітнього економічного форуму «Стратегічний діалог щодо майбутнього України» в Києві заявив перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов.

«Відновлення роботи Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств стало важливим кроком на шляху реформ. Боротьба з рейдерством - це питання успіху національної економіки. Поліпшення бізнес-клімату - це пріоритетний державний інтерес», - цитує слова першого віце-прем'єр-міністра його прес-служба.

Арбузов констатує, що найчастіше жертвами рейдерів стають промислові об'єкти (близько 50 % скарг). Далі йдуть об'єкти нерухомості - близько 30%.

«Результати є. Наприклад, вдалося вирішити недавню резонансну суперечку навколо ТЦ «Глобус». За лічені тижні центр було повернуто законному власникові. Сподіваюся, такою буде схема дій і в подальшому», - додав він.

Розповідаючи про плани комісії, Арбузов зазначив, що є пропозиція ЄБРР ввести до складу комісії спеціального представника бізнесу.

Також, за його словами, паралельно розробляється програма боротьби з рейдерством.

Нагадаємо, в Україні відновлено роботу Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів та протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, яка повинна боротися з проблемою рейдерства та корупції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1001