Станцію метро «Львівська брама» Київ має намір ввести в дію у 2015 році. Про це заявив генеральний директор ПАТ «Київметробуд» Володимир Петренко.

«Львівську браму» ми хочемо почати наступного року, але, звичайно, потрібно знайти кошти, і ми маємо намір у 2015 році ввести її в дію», - сказав він журналістам під час урочистого відкриття станції «Теремки» у Києві, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За словами Петренка, під час наради з головою Київської міської державної адміністрації Олександром Поповим була досягнута домовленість про те, що у 2014 році на станції почне будуватися ескалаторний тунель, а у 2015 році буде проведено закупівлю ескалаторів.

Спорудження станції «Львівська брама» заплановано на діючому перегоні між станціями «Золоті ворота» і «Лук'янівська» Сирецько-Печерської лінії столичного метрополітену, введеного в дію у 1997 році. Через відсутність проекту наземних споруд станції в районі Львівської площі вона досі існує у вигляді підземної заготовки, яку потяги метро проходять без зупинки.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

161