Фракція Партії регіонів не вважає загрозою для підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом можливе неприйняття 7 листопада законопроекту про лікування колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко за кордоном.

Про це «Українським новинам» заявив нардеп від фракції ПР Володимир Олійник.
«Ні, звичайно, це не загроза (євроінтеграції)... Ну і що (що не проголосують за законопроекти про лікування Тимошенко)... Час є, ми працюємо. Під тиском (Європи), з примхи, будь-яким способом (законопроект про лікування Тимошенко за кордоном) ми приймати не будемо», - сказав він.

Олійник зазначив, що ні в ПР, ні у опозиції немає голосів, щоб прийняти законопроект, тому необхідно створити робочу групу і розробити компромісний варіант законопроекту про лікування Тимошенко за кордоном.

Він також підкреслив, що в середу на засіданні комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності він має намір поставити запитання автору одного з законопроектів про лікування Тимошенко - депутатові Анжеліці Лабунській (позафракційна) - про те, чи є в її проекті закону гарантії уникнення ситуації, коли, симулюючи хворобу, буде звільнений небезпечний злочинець.

На його думку, таких гарантій у законопроекті Лабунської немає, і його у жодному разі не можна приймати.

Крім того, депутат вважає, що Тимошенко не лікувалася 365 днів, а тільки симулювала хворобу і не давала провести професійний медичний огляд.

Нагадаємо, 7 листопада Верховна Рада України планує розглянути законопроекти про лікування засуджених за кордоном.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

228