Заповнення ідентифікаційної картки дитини зможе полегшити розшук підлітка в разі його зникнення. Про це заявив начальник управління кримінальної міліції у справах дітей МВС України Олексій Лазаренко, повідомляє ВЗГ МВС.

У міліції зазначили, що зараз цей проект вже апробується на базі Івано-Франківської області, де починає діяти програма «Дослідники».

Діти-учасники цієї програми разом з працівниками підрозділів кримінальної міліції у справах дітей поширюватимуть бланки картки під час батьківських зборів у школах.

За інформацією Лазаренка, чи заповнювати картку і який обсяг інформації в неї внести, батьки вирішуватимуть самі. Громадяни зможуть заповнити картку разом зі своєю дитиною. Попутно дорослі зможуть обговорити з підлітком елементарні правила безпеки: як поводитися, щоб не стати жертвою злочину. Поради фахівців розміщені в бланку картки.

Він зазначив, що заповнену ідентифікаційну картку батьки зберігатимуть вдома. «У разі пропажі дитини надання картки з інформацією значно полегшить правоохоронцям її розшук. Крім того, при виїзді на відпочинок за кордон громадяни зможуть брати картку з собою і в разі необхідності - надати місцевим правоохоронним органам», - заявив він.

«Подібний досвід впроваджено в декількох державах, зокрема - в США і Канаді. У цих країнах він вже довів свою ефективність», - зазначив Лазаренко.

Як раніше повідомляв ForUm, МВС України пропонуватиме батькам неповнолітніх дітей завести на них ідентифікаційну картку.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

268
Туфли осень-зима Everest