Найкраще у світі англійською мовою як іноземною володіють жителі Швеції, Норвегії, Нідерландів та Естонії. Вони зайняли перші місця у міжнародному рейтингу Education First English Proficiency Index.

Для його створення протестували знання 750 тис. дорослих у 60 країнах світу в 2012 році. Крім того, для порівняльного аналізу знань між 2007 і 2012 роками вчені вивчили результати тестів у цілому п'яти мільйонів чоловік.

Україна у рейтингу EFEPI зайняла 27-е місце з 60. Це відповідає «середньому рівню » мовних навичок. У той же час українці володіють англійською краще, ніж росіяни (31-е місце), італійці (32-е) чи французи (35-е), які потрапили до групи країн з низьким рівнем знань.

Аналізуючи тенденції у вивченні англійської за останні шість років, автори Englisch Proficiency Index дійшли висновку, що в цілому у світі збільшилися інвестиції у цій сфері. У Туреччині, Казахстані, Угорщині та Росії дорослі під час тестування показали кращі результати, ніж кілька років тому. Між тим деякі інші тупцювали на місці (Україна) або навіть зменшили оберти у вивченні англійської.

Прогрес західних сусідів України - поляків і угорців - вражає: вони вийшли щодо знання англійської на 8-е і 9-е місця у світі.

Дослідження вказує на зв'язок між знанням англійської працівників певної країни та її економічними перспективами. «Для того щоб наша країна економічно і політично вижила, нам потрібні громадяни, які володіють знаннями про багато регіонів і володіють необхідними для цього знаннями мови», - підкреслив керівник відділу Німецької академічної служби обмінів (DAAD) Клауді ус Габбі.

За матеріалами: Deutsche Welle

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

212