Україна істотно просунулася на шляху модернізації вітчизняної економіки і поліпшення умов ведення бізнесу. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на пленарному засіданні Ради вітчизняних та іноземних інвесторів.

«Громадяни України не бояться відкривати власну справу і займатися економічною діяльністю», - зазначив Янукович.

Президент підкреслив, що сприятливі умови спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності допомогли побудувати в Україні міцний сектор малого і середнього бізнесу. «Ми знизили ставки податку на прибуток підприємств, запровадили єдиний соціальний внесок, зменшили загальну кількість податків і зборів, спростили процедуру адміністрування податків, створили сервісні центри податкової служби», - сказав він.

Глава держави нагадав, що, спираючись на передовий європейський досвід, митну і податкову служби об'єднали у Міністерство доходів і зборів.

«Це дозволяє нам створити єдину базу даних і чітку систему контролю з моменту ввезення товару до моменту його реалізації на внутрішньому ринку. Впевнений, що формування такої бази даних сприятиме боротьбі з корупцією», - зазначив Янукович.

Президент нагадав, що для стимулювання інвестиційної діяльності прийняте рішення надати податкові та митні пільги суб'єктам господарювання у пріоритетних галузях економіки.

«Відповідні зміни були внесені до Податкового та Митного кодексів», - сказав Президент.

За його словами, суттєвий прогрес України у напрямі формування сприятливого інвестиційного клімату відзначено міжнародними експертами, що, зокрема, підтверджують показники у міжнародних рейтингах.

«Минулого тижня Світовий банк у своєму рейтингу легкості ведення бізнесу підняв Україну відразу на 28 позицій. При цьому було зазначено, що динаміка поліпшення умов здійснення господарської діяльності в Україні - одна із кращих у світі», - наголосив Янукович.

Нагадаємо, позиції України зросли у світовому рейтингу Doing Business-2014 на 25 пунктів. Якщо у торішньому звіті країна посіла 137 місце серед 185 досліджуваних країн, то у цьому - 112 зі 189.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

485