Завтра, 5 листопада, під головуванням Президента України Віктора Януковича відбудеться пленарне засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів на тему «Інвестиції у розвиток економіки та соціальної сфери в умовах дії зони вільної торгівлі з Європейським Союзом». Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Як заявив радник Президента України, керівник Головного управління з питань міжнародних відносин, виконавчий секретар Ради вітчизняних та іноземних інвесторів Андрій Гончарук, під час засідання буде, зокрема, проаналізовано діяльність робочих органів Ради в міжсесійний період, визначено пріоритетні напрями співпраці представників влади та бізнесу на наступний рік.

Окрему увагу буде приділено шляхам збільшення обсягів інвестицій і активізації господарської діяльності в умовах очікуваного тимчасового застосування положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС в частині поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі.

«Передбачається обговорення актуальних питань економічного розвитку країни, вирішення яких потребує спільних кроків представників влади та бізнесу, спрямованих, зокрема, на подальше поліпшення вітчизняного інвестиційного клімату», - підкреслив радник Президента.

За словами Гончарука, підготовлені інвесторами рекомендації вже проаналізовані Адміністрацією Президента, Кабінетом Міністрів та Координаційним центром з упровадження економічних реформ. За результатами пленарного засідання Ради очікується надання відповідного доручення Глави держави.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

195