Повідомлення про замінування приміщень двох судів у Львові виявилося неправдивим, повідомляє відділ по зв'язках з громадськістю облуправління МВС.


«Після проведеного обстеження приміщень і прилеглої до них території вибухових пристроїв у будівлі Апеляційного суду Львівської області на площі Соборній, 7 та у будівлі Львівського апеляційного адміністративного суду на вулиці Саксаганського, 13 не виявлено», - йдеться в повідомленні.
 

З приміщення Апеляційного суду Львівської області на площі Соборній, 7 були евакуйовані 80 співробітників і 70 відвідувачів, з будівлі Львівського апеляційного адміністративного суду на вулиці Саксаганського - 42 співробітників і 180 відвідувачів.
 

Наразі роботу обох судових установ відновлено.
 

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності). Дане правопорушення передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від двох до семи років.

Правоохоронці проводять заходи щодо встановлення особи аноніма і з'ясовують мотиви, що спонукали зробити неправдиве повідомлення.

У міліції нагадали, що з початку року це вже 15-е неправдиве повідомлення про замінування об'єктів у Львові.

Як повідомляв ForUm, сьогодні, 4 листопада, о 9:40 у міліцію подзвонив невідомий, який повідомив про замінування приміщень судів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

586