Ніяких загроз курсов ій стабільності на сьогодні не спостерігається. Про це у програмі «Тиждень. Важливо» на телеканалі БТБ заявив перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов.

«Курс формується ситуацією на ринку. Тому, якщо і будуть коливання, то вони обумовлені бізнесом і показниками нашого платіжного балансу. Я не бачу ніякої серйозної загрози для того, щоб наші громадяни могли хвилюватися. У минулому році були коливання, ви ж бачите, до чого вони призвели? Пережили нормально, і треба вже дивитися на інші речі - на цінову стабільність, а не тільки на курс гривні, прив'язаний до іноземної валюти», - зазначив він.

Арбузов також зауважив , що на сьогоднішній день відсутні передумови для цінової дестабілізації.

«Ви ж бачите, сьогодні лякатися нашим громадянам нічого, ціни не ростуть. Ми маємо дефляцію, а не інфляцію, тобто ціновій стабільності нічого не загрожує. Я думаю, що до кінця року ситуація буде у таких же цінових параметрах, як вона сьогодні є. Я не думаю, що будуть якісь принципові зміни», - сказав перший віце-прем'єр-міністр.

Як раніше повідомляв ForUm, директор Департаменту з управління валютним резервом і здійснення операцій на відкритому ринку НБУ Олександр Дубихвіст заявив, що передумов для девальвації гривні немає.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

667
Классические туфли мужские