Ніяких загроз курсов ій стабільності на сьогодні не спостерігається. Про це у програмі «Тиждень. Важливо» на телеканалі БТБ заявив перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов.

«Курс формується ситуацією на ринку. Тому, якщо і будуть коливання, то вони обумовлені бізнесом і показниками нашого платіжного балансу. Я не бачу ніякої серйозної загрози для того, щоб наші громадяни могли хвилюватися. У минулому році були коливання, ви ж бачите, до чого вони призвели? Пережили нормально, і треба вже дивитися на інші речі - на цінову стабільність, а не тільки на курс гривні, прив'язаний до іноземної валюти», - зазначив він.

Арбузов також зауважив , що на сьогоднішній день відсутні передумови для цінової дестабілізації.

«Ви ж бачите, сьогодні лякатися нашим громадянам нічого, ціни не ростуть. Ми маємо дефляцію, а не інфляцію, тобто ціновій стабільності нічого не загрожує. Я думаю, що до кінця року ситуація буде у таких же цінових параметрах, як вона сьогодні є. Я не думаю, що будуть якісь принципові зміни», - сказав перший віце-прем'єр-міністр.

Як раніше повідомляв ForUm, директор Департаменту з управління валютним резервом і здійснення операцій на відкритому ринку НБУ Олександр Дубихвіст заявив, що передумов для девальвації гривні немає.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

667