Україна має всі шанси у наступному році ввійти у першу сотню рейтингу Світового банку Doing Business. Про це у програмі «Тиждень. Важливо» на телеканалі БТБ заявив перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов.

«Президент поставив завдання, ми повинні були у цьому році знайти своє місце у цьому рейтингу. Сьогодні ми вже на 112 місці. Це наслідок реформ, наслідок дуже ретельної роботи уряду. Дебюрократизація процесу вже розпочата, - зазначив представник уряду. - Тому ми не будемо зупинятися. Я вважаю, що у наступному році ми маємо всі шанси опинитися у сотні».

Серед останніх кроків уряду стосовно ліквідації адміністративних бар'єрів, що є одним із критеріїв рейтингу, він назвав надання з 1 листопада відділеннями «Укрпошти» реєстраційних послуг.

Арбузов висловив надію, що населення і бізнес позитивно сприймуть новацію.

«Вважаю, що вона буде позитивною. Ми дійсно маємо можливість надати більш зручні послуги для громадян, і для бізнесу, і кожної людини, яка проживає десь в селі і має труднощі в цьому питанні, отримати цю послугу», - зауважив він.

Коментуючи можливі наслідки для української економіки при успішному підписанні Угоди про асоціацію з ЄС, перший віце-прем'єр-міністр зауважив, що насамперед Україна отримає нові ринки збуту своєї продукції.

«Насамперед, ми розраховуємо на те, що це нові ринки для нас. Це велика кількість країн, що дає нам можливість збільшити торговий баланс. Також ми плануємо, що на території нашої країни будуть відкриватися підприємства з переробки сировини, яка експортується сьогодні з нашої країни. Тобто ми отримаємо додаткові податки», - сказав Арбузов.

На його думку, завдяки відкриттю таких підприємств в Україні збільшиться кількість робочих місць.

Нагадаємо, позиції України зросли у світовому рейтингу Doing Business-2014 на 25 пунктів. Якщо у торішньому звіті країна посіла 137 місце серед 185 досліджуваних країн, то у цьому - 112 зі 189.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

166