Посол США в Україні Джеффрі Пайє тт дає інструкції послам країн Європейського Союзу щодо України. Про це в інтерв'ю «Подробицям тижня» на телеканалі «Інтер» заявив радник президента РФ Сергій Глазьєв.

«Він поводиться в Україні, як хазяїн, у якого місія змусити Україну підписати кабальну угоду з Європейським Союзом», - заявив політик.

За його словами, саме посол США дає інструкції послам країн ЄС в Україні, як вести євроінтеграційну політику в Україні, повідомляє «РБК-Украи на».

При цьому, як зазначає Глазьєв, на даний момент Росія є головним кредитором України.

«Близько 130 млн дол. потрібно тільки на адаптацію української промисловості до європейських регламентів. Чи готова Європа дати такі гроші? Поки європейці тільки вивозять гроші з України, йдуть європейські банки з України. Головним інвестором в українську економіку є російський бізнес, кредити поки дає тільки Росія у цій ситуації перед дефолтом. Тому відповідальні політики розуміють, що їм не потрібна Україна розорена, їм не потрібен дефолт в Україні, а саме до цього тягнуть європейські інтегратори-бюрократи», - сказав Глазьєв.

Як раніше повідомляв ForUm, радник президента Росії з питань регіональної економічної інтеграції Сергій Глазьєв заявляє, що штабом європейської інтеграції України є Посольство США у Києві, яке прагне відірвати Україну від Росії, щоб остання не стала «великою державою».

Нагадаємо, підписання Угоди про асоціацію України з ЄС та створення зони вільної торгівлі вийшло на фінішну пряму. 18 вересня уряд України затвердив проект документа, який планується підписати у листопаді на Вільнюському саміті «Східного партнерства».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

214