До 70-річчя з Дня визволення Києва від фашистів планується відкрити станцію метро «Теремки». Про це написав у Фейсбуці прем'єр-міністр Микола Азаров, повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

«Готуючись до цього свята, ми плануємо відкрити станцію метро «Теремки» і тим самим остаточно зв'язати віддалений район з центральною частиною міста», - сказав глава уряду, підкресливши, що цей напрямок метро уряд і міська адміністрація почали розвивати після майже 30-річної перерви, тому що свого часу він був припинений через складні гірничо-геологічні умови.

«А ми це змогли зробити», - зазначив прем'єр.

За його словами, найближчим часом також планується здати цілу низку соціальних об'єктів. «Все це дуже непросто робити в нинішніх умовах. І тим більшою є заслуга і керівництва метробуду, і керівників апарату Києва, і всіх тих, хто бере участь у цьому, хто зумів це зробити», - зазначив Азаров.

Нагадаємо, раніше голова КМДА Олександр Попов пообіцяв, що кінцева станція Куренівсько-Червоноармійської лінії столичного метро буде відкрита до Дня визволення Києва від фашистських загарбників, який відзначається 6 листопада.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2725