Прем'єр-міністр Микола Азаров підтримав проведення Національної тижня безпеки дорожнього руху, який пройде з 11 по 17 листопада цього року. Про це повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну.

Глава уряду доручив керівництву МВС, МОЗ, Мінінфраструктури, Мінекономрозвитку, ДержНС, Нацкомфінпослуг, Держкомтелерадіо та КМДА долучитися до відповідних заходів.

Нагадаємо, що тиждень БДР проводиться в Україні за ініціативою Асоціації безпеки дорожнього руху вже 5 років, при цьому втретє - у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху, проголошеного ООН.

Метою заходу є об'єднання зусиль державних органів, бізнесу, громадських неприбуткових організацій, наукового співтовариства, ЗМІ щодо виконання Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2016 року , яка була прийнята Постановою КМУ №294 від 25 березня 2013 р.

У рамках проведення тижня передбачається підсумувати виконану роботу протягом року і визначити плани спільної діяльності на наступний рік. Зокрема, йдеться про безпеку доріг і транспортних засобів, формування нової транспортної культури, надання допомоги потерпілим у ДТП, реформування системи безпеки дорожнього руху.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

307