Голова Верховної Ради України Володимир Рибак обіцяє, що буде розглянутий парламентом у відповідності з вимогами Регламенту закон, який дозволить ув’язненим у виняткових випадках виїжджати за кордон для лікування. Про це він сказав під час зустрічі з членами Бюро Парламентської асамблеї ЄВРОНЕСТ (ЄС - Східні сусіди) у п'ятницю, повідомляє прес-служба ВРУ.

«Відповідні дії будуть здійснені, враховуючи необхідність забезпечення прогресу, до саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі та очікуваного звіту Місії у Європейському парламенті 14 листопада», - сказав він.

При цьому він високо оцінив внесок місії Кокса-Кваснєвського у підтримання конструктивного діалогу між Україною і ЄС.

Нагадаємо, у Верховній Раді України зареєстровано два законопроекти про можливість лікування засуджених за кордоном авторства позафракційних депутатів Сергія Міщенка та Анжеліки Лабунської.

24 жовтня лідери трьох опозиційних фракцій - «Батьківщина» Арсеній Яценюк, «УДАР» Віталій Кличко і «Свобода» Олег Тягнибок - внесли до парламенту свій законопроект про заборону вибіркового правосуддя і зняття перешкод для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. У ньому містяться положення про звільнення Юлії Тимошенко та погашення їй судимості.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

166