Департамент містобудування та архітектури КМДА розпочав громадське опитування щодо майбутнього функціонального призначення Контрактової площі. Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, до 21 листопада всі охочі можуть приєднатися до обговорення на сайті департаменту.

«Ми збираємо побажання киян, щоб вже найближчим часом вибрати одне оптимальне рішення функціонального призначення Контрактової площі. Орієнтуючись на думку громадськості, зосередимо зусилля на розвитку публічного простору на території площі. Насамперед, необхідно звільнити площу від дисонуючих елементів, обмежити транспортне навантаження, здійснити благоустрій і озеленення, а також реставрувати фасади площі», - зазначив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Андрій Вавриш.

Реконструкція Подолу передбачена у рамках проекту «Київ самобутній». Контрактова площа разом з вулицею Сагайдачного, Поштовою площею і дніпровськими схилами повинні стати частиною великого пішохідного маршруту.

Нагадаємо, до 15 листопада триватиме конкурс з визначення назв станцій четвертої гілки метрополітену у напрямку житлового масиву Вигурівщина - Троєщина.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

136