Доступ до реєстрів юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців не закритий, а обмежений. Про це, як передає кореспондент Forum'у, на брифінгу повідомив голова Укрдержреєстру Дмитро Ворона.

«Доступ до реєстру є, просто ми були змушені обмежити кількість звернень від тих, хто хоче отримати пошукову інформацію. Це відбулося, оскільки всі наші системи розраховані на певне навантаження. І коли в один день до нас звернулося практично в 3 рази більше людей, ніж зверталося щодня, нам довелося обмежити доступ», - зазначив він.

Чиновник також повідомив, що станом на сьогодні інформацію щодо фізосіб з реєстру можна отримати без обмежень. А щодо юридичних осіб пропускна можливість складає 5 звернень на хвилину. «Ми це робимо для того, щоб не обвалити систему в цілому», - сказав він.

Як повідомляв ForUm, Державна реєстраційна служба відкрила безкоштовний доступ до даних про засновників, відокремлені підрозділи юридичних осіб та низку іншої інформації в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що викликало величезний ажіотаж.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

137