Уряд і Казначейство виділили 1,5 млрд грн на соціальні виплати. Про це заявила сьогодні міністр соціальної політики України Наталія Королевська, повідомляє прес-служба міністерства.

«Казначейство виділило 1,3 млрд грн на страхові виплати з фондів соціального страхування. Таким чином, буде забезпечено 100% обсягу виплат по вагітності та пологах, виплат на поховання та регресних виплат. Це дасть змогу задовольнити потребу в коштах на фінансування відповідних виплат по жовтень включно», - сказала Королевська.

Вона зазначила, що щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їхніх сімей, допомоги по вагітності та пологах, виплати на поховання - будуть здійснені за весь жовтень, а виплати по безробіттю та лікарняні виплати будуть здійснені за заявками, що надійшли у фонди у вересні.

Зокрема, Державна казначейська служба перерахувала Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань 380,9 млн. грн., Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності - 571,5 млн грн і Фонду соціального страхування на випадок безробіття - 310,1 млн грн.

Нагадаємо, 24 жовтня на колегії Міністерства Наталія Королевська дала доручення керівництву фондів соціального страхування у першу чергу фінансувати саме страхові виплати людям. «Всі проплати, що здійснюються Казначейством, обов'язково в першочерговому порядку повинні направлятися людям. Я забороняю проводити будь-які інші виплати, поки не будуть проведені всі платежі по страхових виплатах. Інших варіантів бути не може», - зазначила міністр.

Міністр також зазначила, що уряд прийняв рішення про виділення додаткових 244 млн грн на виплату допомоги з догляду за інвалідами 1 та 2 групи внаслідок психічних розладів. Це дозволить повністю ліквідувати заборгованість по такій допомозі, а також забезпечити безперебійне фінансування до кінця року. Всього в Україні такий вид допомоги отримують 48000 громадян.

Також на колегії Міністерства 24 жовтня Королевська запевнила, що до 26 жовтня буде забезпечена виплата пенсій у повному обсязі за поточний місяць. Вже 25 жовтня, згідно з графіком, Пенсійним фондом України повністю завершено фінансування відділень «Укрпошти» та установ банків щодо виплати пенсій за жовтень 2013 року. Всього на пенсійні виплати у жовтні було витрачено 18,4 млрд грн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

291