Прокуратура Київської області порушила кримінальне провадження стосовно депутата однієї із районних рад Київської області. Як повідомляє прес-служба прокуратури Київської області, встановлено, що він вимагав від громадянина надати йому неправомірну вигоду у сумі 25 тис.грн.

За таку винагороду чиновник обіцяв сприяти у підписанні та наданні позитивного висновку очолюваної ним комісії про встановлення (зміну) меж одного з населених пунктів району згідно з виготовленим Генеральним планом та винести питання про встановлення (зміну) меж села на пленарне засідання сесії районної ради.

В подальшому голова комісії вимагав та отримав від громадянина грошові кошти в сумі 15 тис. грн. як частину неправомірної вигоди за підписання та передачу протоколу засідання очолюваної ним комісії.

Відомості про подію внесено до єдиного реєстру за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч.4 ст.368 КК України, тобто одержання службовою особою неправомірної вигоди з використанням наданої йому влади та службового становища, поєднаного з вимаганням неправомірної вигоди.

Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді застави. В даний час триває досудове розслідування.

За скоєне чоловікові загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

120