Кількість госпіталізованих, які отруїлися курми-гриль, купленими у львівському супермаркеті «Арсен», збільшилася до 32 людей, серед них - чотири дитини, повідомляє департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

У Львівську обласну інфекційну лікарню госпіталізовано 25 осіб, і з них 3 дитини (стан 1 людини - тяжкий з позитивною динамікою, 24 осіб - середньої тяжкості).

У Самбірську центральну міську інфекційну лікарню госпіталізовано 4 людини, з них 1 дитина (їхній стан - середньої тяжкості).

Крім того, у Хмельницькій області госпіталізовано 2 людини, а у Волинській - 1 людина.

Працівниками Головного управління Держсанепідслужби у Львівській області проводиться комплекс протиепідемічних заходів щодо локалізації та ліквідації спалаху. Обстежено 65 осіб, проведені бактеріологічні дослідження на патогенну флору об'єктів довкілля в осередку - взято 82 проби з домашнього вогнища і об'єктів.

Також проведена позапланова перевірка кулінарного цеху супермаркету «Арсен» (з відбором для лабораторного дослідження зразків харчової продукції, змивів з об'єктів навколишнього середовища на патогенну та умовно-патогенну мікрофлору).

За результатами перевірки 29 жовтня у Львівський окружний адміністративний суд направлено адміністративний позов про застосування заходів реагування.

Також здійснена позапланова перевірка забійного цеху постачальника курятини в супермаркет - забійного цеху ФГ «Варіо курчата», розташованого у селі Мацошин Жовківського району.

Потерпілим пацієнтам надається необхідний об'єм медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів.

Протиепідемічні заходи тривають. Ситуація контролюється.

Як повідомляв ForUm , всі постраждалі вживали курей-гриль, які придбали 23-25 жовтня у супермаркеті «Арсен».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

119