У Криму у ході проведення санкціонованого обшуку в домоволодінні 51-річного кримчанина співробітниками УБОЗ було виявлено та вилучено 104 куща коноплі загальною вагою близько 100 кг. Як повідомляє ГУМВС України в АР Крим, загальна вартість вилученого наркотику за цінами «чорного ринку» орієнтовно складає майже мільйон гривень.

Як зазначають у міліції, за кожною рослиною здійснювався дбайливий догляд: їх підгодовували, поливали, обробляли грунт. Чоловік розраховував на відповідний наркоурожай: рослини коноплі виросли вище людського зросту і здалеку нагадували ялинки .

Згідно з повідомленням, організація вирощування і обробки конопель говорить про те, що процес був фактично поставлений на промислову основу - кожен кущ мав свій номер, просушування велася у спеціально обладнаних підсобних приміщеннях, розташованих на дворі домоволодіння, а також на горищі і під прибудованим до будинку навісом.

Про готовність продавати «зілля» свідчить також вилучення 8 кг висушених і перетертих конопель, електронних ваг та засобів для упаковки готової продукції.

В даний час зловмисник затриманий у порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України, проводиться досудове розслідування за ч.3 ст.307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їхніх аналогів в особливо великих розмірах). За вчинення вказаного кримінального злочину передбачене покарання у вигляді позбавлення волі від 8 до 12 років з конфіскацією майна.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

174