Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні співпрацює з правоохоронними органами для виявлення злочинців, які спекулюють на лотереї Green Card. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, у ході брифінгу заявив Генконсул посолоства Генрі Гент.

За його слова, посольство регулярно працює над удосконаленням внутрішніх процедур та інформуванням громадськості з метою мінімізації шахрайських схем, пов'язаних з отриманням Green Card. «У контексті цього питання ми підтримуємо зв'язок з українськими правоохоронцями», - сказав він.

Також генконсул заявив, посольство має можливості для виявлення заяв, зроблених шахрайським способом. Гент порекомендував не звертатися до посередників за допомогою для участі у програмі диверсифікаційної лотереї самостійно.

Варто зазначити, що єдиним сайтом, на якому можна зареєструватися для участі у Програмі, є www.dvlotery.state.gov, а реєстрація на участь безкоштовна

Як раніше повідомляв ForUm, у доповіді генерального інспектора Державного департаменту США йдеться, що американську лотерейну програму Green card для громадян України взяло під контроль організоване угрупування шахраїв.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1121