Столична міліція затримала трьох громадян Китаю, які викрали співвітчизника. Про це повідомляє відділ по зв'язках з громадськістю ГУМВС України в Києві.

Згідно з повідомленням, в міліцію звернувся громадянин Китаю, який розповів правоохоронцям, що минулої ночі він був викрадений. Троє співвітчизників, погрожуючи потерпілому зброєю, силою посадили його в машину і відвезли в невідоме місце.

Як викуп за звільнення викрадачі вимагали у своєї жертви 1,2 мільйона китайських юанів. Потім зловмисники змусили чоловіка перерахувати на зазначений ними банківський рахунок 200 тис. китайських юанів, а також написати боргову розписку на суму 305 тис. доларів США. Після чого потерпілого із зав'язаними очима перевезли в інше місце і відпустили.

Отримані свідчення були зареєстровані працівниками міліції. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч.4 ст.189 КК України: «Вимагання». Оперативно були встановлені особи зловмисників і місце їх перебування. Затримали підозрюваних у Дніпропетровську.

Як повідомляють у міліції, постраждалий громадянин нещодавно прибув в Україну з метою організації приватного бізнесу. Його викрадачі, громадяни Китаю, раніше судимі не були. Двоє з них працювали в київському кафе, третій зловмисник ніде не працював.

Наразі триває слідство. У разі доведення провини підозрюваних їх очікує покарання у вигляді позбавлення волі від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

123