Держава і надалі приділятиме особливу увагу ветеранам, їх гідному соціальному захисту, заявив Президент України Віктор Янукович.

«Ми перед вами в неоціненному боргу. Наш обов'язок - охопити всіх ветеранів війни особливою турботою, належним соціальним захистом і медичним обслуговуванням», - сказав Янукович під час виступу на урочистостях з нагоди 70-річчя визволення Дніпропетровська від німецько-фашистських загарбників.

Глава держави зазначив, що за останні роки реалізовано низку заходів, спрямованих на підвищення соціальних стандартів для ветеранів війни.

Зокрема, на 49% підвищено середній розмір пенсій учасників війни, в 4-4,5 рази зросла грошова допомога ветеранам війни до Дня Перемоги.

Особлива увага, підкреслив Президент, приділяється інвалідам війни: розміри їхніх пенсій за останні два роки зросли більш ніж на 40%, а з 2010 року вперше розпочато програму забезпечення квартирами інвалідів Великої Вітчизняної війни, завдяки чому поліпшили житлові умови понад 800 сімей.

«Висловлюю вам свою глибоку повагу і щиро дякую за всі досягнення. Держава і надалі робитиме все, щоб ви, наші шановні співвітчизники, постійно відчували заслужену увагу і турботу», - підкреслив Янукович.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

197