У столичному метро з нагоди відзначення 70-річчя визволення Києва від фашистських загарбників встановлять привітання для ветеранів, повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Так, дев'ять вагонів метро (по три на кожній лінії) були забрендовані святковою символікою та словами привітання. Крім того, на всіх станціях підземки будуть розміщені тематичні листівки і банери.

Також з 30 жовтня стане святковою станція метро «Арсенальна». Як зазначили в метрополітені, станція «нагадуватиме киянам і гостям столиці про подвиг минулих років».

Нагадаємо, з нагоди 70-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників у рамках Міжнародного військово-історичного фестивалю «Даєш Київ!» 3 листопада о 12:00 в урочищі Ситняки Деснянського району відбудеться реконструкція епізоду бою з форсуванням водної перешкоди і захоплення плацдарму.

6 листопада Хрещатиком пройде військово-історична хода, відбудеться парад духових оркестрів. Завершиться святковий день концертом на Майдані Незалежності та феєрверком.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

222