На сьогоднішній день питання про в'їзд українців у РФ за закордонними паспортами не розглядається. Про це голова Верховної Ради Володимир Рибак сказав на прес-конференції у Рівному, відповідаючи на запитання щодо висловлювань міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова з приводу можливого введення в'їзду українців у РФ за закордонними паспортами.

Рибак зазначив, що є політики і в Росії, і в Україні, які «виражають свої думки, але на міждержавному рівні це питання не розглядалося, і я не думаю, що на сьогоднішній день воно буде вирішуватися і з російської сторони, і з нашого боку».

Він зазначив, що для України Росія - це стратегічний партнер, і необхідно все зробити для того, щоб була плідна співпраця. Він вважає, що відповіді на всі питання в економічному плані будуть знайдені, повідомляє «УНІАН».

«А що стосується політики, то Президент України чітко сформулював завдання і висловився, що для України євроінтеграція - це історичний шанс, і ми все робимо для того, щоб 28-29 листопада у Вільнюсі було підписано Угоду про асоціацію між Україною і ЄС», - підкреслив Рибак.

Нагадаємо, Росія не розглядає питання введення віз для українців після підписання Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом, заявив прем'єр РФ Дмитро Медведєв.

Проте раніше радник президента Росії Сергій Глазьєв заявив, що країни Митного союзу можуть запровадити візовий режим з Україною у разі її неприєднання до цього об'єднання.

Глава міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва не має наміру запроваджувати візовий режим з Україною.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

226