Джерела у керівництві Вірменії розповіли, як їх «запрошували» у МС. За їхніми словами, однією з причин стали наступальні озброєння, продані Росією Азербайджану.

За даними джерела, раніше Росія безоплатно і з оборонними цілями продавала Вірменії танки, далекобійність яких 3,5 км. Але кілька місяців тому вірменська сторона дізналася про продаж Росією Азербайджану танків Т-90, дальність дії яких 5 км.

При цьому вся «оборонка» Вірменії була розрахована на дальність 5 км, говорить джерело у керівництві Вірменії, - країні потрібен був захисник, ним стане Росія, повідомляють «Известия в Украине».

Євросоюз, на асоціацію з яким розраховував Єреван, зробив заяви про неможливість одночасного співробітництва країни з МС і ЄС.

При населенні близько 3 млн. чоловік у збройних силах Вірменії служать майже 70 тисяч осіб. Президент Вірменії Серж Саргсян не приховує, що він «воював», як і багато представників його оточення. Раніше Саргсян жив у Карабасі, території з нині невизнаною державністю, колишньої «гарячої точки ». Там він очолював міськком ЛКСМ. Також він був інструктором обкому Нагірно-Карабахського Автономного Округу (НКАО), помічником першого секретаря обкому НКАО.

Зараз у Карабасі, або як його називають місцеві - Арцахі, живуть 140 тисяч осіб. За словами керівництва Вірменії, воно не може допустити втягування його у новий конфлікт.

Раніше прем'єр Вірменії Тигран Саркісян заявляв «Известиям в Украине », що його країна знайшла економічні вигоди в участі у Митному Союзі і має намір співпрацювати з ним, незважаючи на відсутність спільного кордону.

На минулому у Мінську 25 жовтня Саміті глав держав СНД було заявлено про намір прийняти Вірменію у Митний Союз після адаптації законодавчої та тарифної бази до норм Союзу. Процес має зайняти близько півроку.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

131
Туфли осень-зима Everest