Всі окружні виборчі комісії у п'яти округах почали роботу вчасно і отримали статус юридичних осіб. Про це сьогодні під час навчального семінару-наради з головами та членами ОВК заявив голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський.

«За наявною у ЦВК інформацією, всі окружні комісії 26-28 жовтня провели перші засідання. Отже, комісії почали роботу», - сказав Охендовський і додав, що всі члени ОВК склали присягу.

У свою чергу, заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна на семінарі зазначила, що Центрвиборчком дуже уважно моніторить кількість виборців, і у разі виявлення будь-яких порушень звернеться у правоохоронні органи, повідомляє «УНІАН».

«Не хвилюйтеся, ми оперативно відреагуємо, якщо подібна ініціатива міграції виборців виникне», - сказала Усенко-Чорна.

Як раніше повідомляв ForUm, 16 жовтня в Україні почалася виборча кампанія з проведення 15 грудня повторних виборів народних депутатів в одномандатних виборчих округах № №94, 132, 194, 197 і 223.

21 жовтня Центральна виборча комісія зареєструвала перших 19 кандидатів у народні депутати на повторних виборах до парламенту у п'яти округах, в тому числі 16 - від політичних партій і трьох самовисуванців.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

117