Росію турбує український газовий борг, однак тема газового боргу не пов'язана з наміром Києва підписати Угоду про асоційоване членство з Євросоюзом. Про це сказав прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

«Проблема несплати за російський газ дійсно назріла і, по суті, збіглася у часі з дискусіями щодо того, які наслідки з точки зору двосторонніх торговельно-економічних відносин між Києвом і Москвою матиме підписання угоди з ЄС», - цитує Дмитра Пєскова «ИТАР-ТАСС».

Прес-секретар російського президента пояснив, що «Газпром» виявляв щодо України максимальну гнучкість, а також йшов назустріч українським партнерам. У серпні 2013 року «Газпром» закачав в українські газосховища газ авансом. Платіж за газ повинен був надійти до 1 жовтня 2013 року.

Пєсков додав, що йому не відомо, наскільки активно тема газу фігурувала в бесідах президента Росії Володимира Путіна з його українським колегою Віктором Януковичем на зустрічі у Мінську, де обговорювалися шляхи розвитку Митного союзу і Вищої Євразійської економічної ради.

Нагадаємо, «Газпром» стурбований ситуацією з оплатою постачань російського газу на Україну, досі не оплачені постачання за серпень на 882 мільйони доларів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

120
Туфли осень-зима Everest