На закупівлю автомобілів для ветеранів війни необхідно понад 5 млрд грн. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, у ході брифінгу на тему: «Заходи уряду щодо відзначення 70-річчя визволення Києва та підготовки до відзначення 70-річчя визволення України від фашистських загарбників» повідомив перший заступник голови Державної служби з питань інвалідів та ветеранів Володимир Сіроштан.

«Що стосується автомобілів або спецавтомобілів, то тут є досить серйозна проблема. У списках на чергу - 82 тис. осіб, які мають право претендувати на отримання такого автомобіля. Для вирішення даної проблеми необхідно більше 5 млрд», - сказав він.

У зв'язку з цим, за його словами, зараз розглядається кілька варіантів зняття напруженості щодо цього питання. «Це і компенсація тим, хто у черзі, яку вони по праву свого вибору можуть отримувати щомісяця. Це і ввезення автомобілів з-за закордону (на пільгових підставах. - Ред.). Це і окрема ваучеризація, знову-таки за бажанням тих, хто перебуває у черзі на автомобілі. Дане питання зараз активно розглядається. І рішення вже на підході», - підкреслив Сіроштан.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

275