У Харківській області під час посадки в електричку була затиснута нога 6-річної дівчинки, унаслідок чого була травмована і дитина, і її бабуся, яка намагалася допомогти онуці. Про це повідомляє відділ по зв'язках з громадськістю УМВС України на Південній залізниці.

Згідно з повідомленням, у лінійний пункт міліції на ст. Ізюм Південної залізниці звернулися рідні 6-річної дівчинки із заявою про те, що на ст. Маяк південної залізниці під час посадки в електропоїзд дитині затиснуло ногу дверима вагона.

Транспортні міліціонери негайно викликали швидку допомогу і зараз встановлюють всі обставини події.

Як з'ясувалося, того вечора сім'я чекала електропоїзд, щоб повернутися додому. Під час посадки в поїзд дорослі підсаджували 6-річну дівчинку в тамбур вагона, однак двері різко зачинилися, затиснувши її ніжку, і поїзд почав рухатися. Всі її родичі в цей час перебували на платформі. Дідусь біг за поїздом, підтримуючи перелякану онуку на руках. Тілесні ушкодження також отримала бабуся, яка, намагаючись допомогти, впала на платформі. Побачивши, що сталося, один з пасажирів зірвав стоп-кран. Коли поїзд зупинився, дорослі разом з дитиною змогли зайти у вагон, щоб продовжити поїздку.

Після прибуття на ст. Ізюм потерпілі звернулися в міліцію. Транспортні міліціонери негайно викликали швидку допомогу і доставили малолітню дівчинку і її бабусю в лікарню.

Унаслідок пригоди дитина отримала тупу травму м'язів правого стегна, а бабуся - забій лівого плеча. Після надання необхідної медичної допомоги постраждалі були відпущені додому.

«Дана подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, лінійним відділом на ст. Основа розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.276 КК України (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту), яка передбачає максимальне покарання у вигляді обмеження волі строком до 3 років. Зараз проводиться досудове розслідування, за результатами якого всі особи, причетні до скоєння цього правопорушення, будуть притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством», - повідомив начальник Управління МВС України на Південній залізниці генерал-майор міліції Андрій Мельниченко.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

134