Мінекономрозвитку посилить роботу щодо захисту прав на інтелектуальну власність в Україні. Про це заявив під час зустрічі з послом США в Україні Джеффрі Паяттом міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов.

«Президент Віктор Янукович передав управління Держслужбою інтелектуальної власності Міністерству економічного розвитку і торгівлі. Зараз йде організаційний процес і, так сказати, передача справ. Ми будемо робити радикальні перетворення, для цього є кілька причин і найважливіша з них: ми хочемо, щоб права на українську інтелектуальну власність теж були ефективно і надійно захищені. Це - найважливіший внутрішній мотив, чому ми хочемо провести тут швидкі і радикальні зміни», - зазначив міністр.

Посол США відмітив певні позитивні зрушення у цій сфері та висловив сподівання, що зміни, які відбуваються, тільки підсилять ефект.

«Наша мета - це плідна співпраця з вами для того, щоб у визначені терміни можна було досягти прогресу. Наша мета - співпрацювати з Україною як з партнером у цих питаннях. В нас вселяє надію те, що ми бачимо. Особливо те, що ви зараз приймаєте остаточне рішення щодо цих питань», - сказав Паятт.

Також на зустрічі міністр і посол обговорили подальший розвиток і активізацію взаємовигідного співробітництва між двома країнами.

Прасолов повідомив, що в Україні продовжується реалізація низки реформ, спрямованих, серед іншого, і на подальший економічний розвиток.

«Українським урядом реалізується Програма Президента щодо відновлення економічного зростання й модернізації економіки країни, яка охоплює широкий спектр стратегічних перетворень. Серед основних напрямів - створення базових передумов економічного зростання, формування режиму максимального сприяння бізнесу через зменшення втручання держави в економіку, зниження адміністративних бар'єрів для її розвитку, модернізації податкової системи й поглиблення міжнародної економічної інтеграції України; модернізація інфраструктури та базових секторів економіки», - сказав Прасолов.

Міністр також зазначив, що лібералізація доступу вітчизняного експорту на американський ринок залишається одним з ключових питань у сфері торговельно-економічного співробітництва з США.

Міністр акцентував увагу, що Україна зацікавлена у підтримці з боку США євроінтеграційних прагнень нашої країни, а також у її співпраці з Міжнародним валютним фондом і групою Всесвітнього банку.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович Указом № 549/2013 від 8 жовтня 2013 року підпорядкував діяльність Державної служби інтелектуальної власності Міністерству економічного розвитку і торгівлі України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

109