Народний депутат від Партії регіонів Борис Колесніков однією з головних проблем вітчизняної економіки вважає низьку продуктивність праці українців. Про це він розповів в інтерв'ю «ZN.UA».

Регіонал зазначив, що продуктивність праці в Україні становить 19% від продуктивності праці в США, 22-25% - у Західній Європі, 29-31% від продуктивності праці у Східній Європі.

«Це говорить про те, що ми працюємо в 3,5 рази гірше, ніж у Східній Європі, в чотири рази гірше, ніж у Західній, і у п'ять разів гірше, ніж у США», - підкреслив Колесніков.

«Відповідно, якщо ви зарплату в 450 дол. помножите на 5, то отримаєте зарплату в 2250 дол., яку міг би отримувати українець, якби працював з такою ж продуктивністю, як американець», - додав він.

Однак, за словами депутата, у цьому винні не українці, а відсутність засобів виробництва.

«Якщо ви робите глиняний горщик, а гончарний круг один, то скільки б ви не працювали, хоч цілу добу, але горщиків більше не стане, поки завод не відкриється. Точно так і в економіці. Потрібні інвестиції, а інвестиції - це довіра до країни. Без величезних інвестицій ми не досягнемо рівня продуктивності праці навіть східноєвропейських країн», - сказав Колесніков.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

383