ФК «Арсенал» не прибув на призначений на п'ятницю, 25 жовтня, матч з сімферопольською «Таврією».

Як повідомляє прес-служба ФК «Таврія», старший тренер команди Янніс Христопулос радий трьом очкам, але йому не сподобався шлях, яким вони дісталися його клубу.

«До цієї гри ми готувалися так само, як і до інших ігор чемпіонату. Цей матч повинен був стати для нас черговим фіналом. Ми раді, що на даний момент заробили три очки, але не раді способу, яким це сталося, хотіли заробити три бали в чесній боротьбі на полі. Ми бажаємо всього хорошого «Арсеналу». Це не дуже приємна річ, яка інколи трапляється в світі футболу - неявка суперника. Ми всі сподіваємося, що найближчим часом команда з Києва знайде вихід із ситуації», - підсумував Христопулос.

Нагадаємо, причиною неявки футболістів стали проблеми з фінансуванням, які почалися ще наприкінці 2012-го року, коли клуб перестав фінансувати його колишній власник Вадим Рабинович. У лютому 2013-го року футбольний клуб викупив народний депутат України Олександр Онищенко. 2 жовтня він вийшов з проекту, пояснивши свої дії тим, що колишній власник ФК Рабинович не передав йому повний пакет документів для володіння клубом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

180