Президент України Віктор Янукович виступив з ініціативою приурочити чергове засідання Ради глав держав до святкування 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників і провести його в кінці жовтня 2014 року, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Для нашої держави підготовка до відзначення чергового ювілею Великої Перемоги має особливе значення, адже 2014-й рік - рік 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників», - сказав Янукович на засіданні Ради глав держав СНД у розширеному форматі в Мінську.

Він зазначив, що ця дата буде широко відзначатися в нашій країні. За його словами, вже створено Оргкомітет, затверджено План заходів щодо посилення соціального захисту ветеранів, забезпечення гідних умов їхнього життя.

Глава держави підтримав пропозицію про оголошення 2015 року роком ветеранів Великої Вітчизняної війни в країнах Співдружності.

«Вважаю, що реалізація такої ініціативи - моральний обов'язок перед поколінням, яке винесло на своїх плечах весь тягар воєнного лихоліття, і підтвердження нашої глибокої вдячності і турботи про ветеранів», - сказав він.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності забезпечення міжнародного аспекту відзначення 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Президент Росії Володимир Путін доручив уряду Російської Федерації подати пропозиції про участь Росії у заходах в Україні, присвячених звільненню територій від німецько-фашистських загарбників у роки Великої Вітчизняної війни.

Звільнення території України від німецько-фашистських загарбників почалося наприкінці грудня 1942 року і завершилося восени 1944 року - 28 жовтня останні окуповані гітлерівцями території України були звільнені.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

409