Міністерство аграрної політики та продовольства України заявило про завершення робочої поїздки в країну комісії Росспоживнагляду щодо перевірки кондитерських фабрик корпорації Roshen без висновків за результатами таких перевірок. Про це повідомив журналістам перший заступник міністра Іван Бісюк.

«За тією інформацією, яку я маю, вони повинні 25-го числа закінчити перевірки і підписати акт про результати роботи... Вони не підбивають підсумки, спільного акта не розглядають і збираються відлітати», - сказав Бісюк.

За його словами, Мінагропрод відправив Росспоживнагляду лист з проханням зробити висновки за результатами перевірок, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Щойно лист відправили, що була домовленість, але її не виконали», - уточнив він.

Нагадаємо, фахівці Росспоживнагляду 21 жовтня почали перевірки українських кондитерських підприємств корпорації Roshen.

Ввезення в Росію кондитерських виробів Roshen заборонено з кінця липня, після того, як Росспоживнагляд відібрав у торгових мережах Москви продукцію чотирьох фабрик компанії і виявив порушення щодо якості. Київ неодноразово заявляв, що вважає претензії необґрунтованими, і висловлював готовність прийняти на будь-яку з українських фабрик Roshen інспекцію з перевіркою від контролюючого органу Росії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

175