На саміті «Східне партнерство» у Вільнюсі повинен бути зроблений «історичний крок» для розвитку відносин між Євросоюзом та Україною. Про це заявив Президент Європейської ради Херман Ван Ромпей за результатами саміту ЄС на рівні глав держав і урядів країн-членів, що завершився у п'ятницю в Брюсселі, повідомляє «Укрінформ».

«Ми сподіваємося зробити важливий, навіть історичний крок, особливо з Україною, якщо буде здійснений рішучий і відчутний прогрес», - сказав Президент Європейської ради.

Він уточнив, що про це йшла мова під час обговорення лідерами ЄС підготовки до саміту «Східне партнерство», який відбудеться через п'ять тижнів у Вільнюсі.

Як повідомлялося, під час засідання Європейської ради 24-25 жовтня у Брюсселі глави держав та урядів країн-членів ЄС обговорять підготовку до саміту «Східне партнерство» у Вільнюсі.

Україні вручили запрошення на Вільнюський саміт.

Підписання Угоди про асоціацію України з ЄС та створення зони вільної торгівлі вийшло на фінішну пряму. 18 вересня уряд України затвердив проект документа, який планується підписати в листопаді на Вільнюському саміті «Східне партнерство».

Раніше повідомлялося, що остаточне рішення щодо підписання Угоди про асоціацію з Україною буде прийнято 18 листопада, а дискусія з цього питання відбудеться на засіданні Ради ЄС 21 жовтня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

371