Якщо профільний комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності не розгляне законопроекти щодо колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, фракція Партії регіонів буде наполягати на винесенні їх у зал без рішення комітету. Про це в ексклюзивному коментарі кореспондентові Forum'у заявив голова регламентного комітету Верховної Ради, народний депутат від ПР Володимир Макеєнко.

«Якщо комітет не відбудеться, рішення прийнято не буде, ми будемо наполягати на розгляді законопроектів у залі без розгляду комітету», - сказав він.

За словами депутата, законопроекти зможуть потрапити в зал залежно від дати їх реєстрації в парламенті. «Спочатку надійшов законопроект Міщенко, потім Лабунської і зовсім свіжий - від опозиції», - нагадав Він.

У той же час він зазначив, що час йде, а рішення потрібно ухвалити до Вільнюського саміту. «На жаль, не було рішення комітету щодо законопроектів Міщенка і Лабунської. Ми пішли назустріч, дочекалися їхнього законопроекту. Нагадаю, він вже був і його відкликали. Гра зрозуміла: кричать «Юлі - волю», а самі думають «не дай Бог». Уявляєте собі, Юлія Тимошенко їде в Берлін, що вона зробить найперше? Скаже: опозиція - до мене. Але розмова буде не така, як у Харкові, мовляв, як справи, а де мої депутати, чому вони не в парламенті, чому їх не було в списках?» - сказав він.

До того ж, за словами Макеєнка, керівникам опозиції доведеться відповісти Тимошенко, як потрапили в списки і парламент бізнесмени, ті люди, які пішли з фракції, і де матеріальне заохочення від них. «А після цього постане запитання: хто у них лідер? А відповідь - очевидна», - заявив він.

Як раніше повідомляв ForUm, три законопроекти щодо колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко №3479 Арсенія Яценюка, Віталія Кличка та Олега Тягнибока, №3461 Анжеліки Лабунської та №2453а Сергія Міщенка включені до порядку денного наступного пленарного тижня, 5-8 листопада.

Опозиція внесла до Верховної Ради проект закону про заборону вибіркового правосуддя, яким просить для екс-прем'єра Юлії Тимошенко повної амністії.

У Верховній Раді України зареєстровано два законопроекти про можливість лікування засуджених за кордоном авторства позафракційних депутатів Сергія Міщенка та Анжеліки Лабунської.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

162