У закон «Про депозитарну систему України» імплементовані найкращі європейські норми. Про це, як передає кореспондент Forum'у, під час круглого столу на тему «Розвиток депозитарної системи України: законодавчі зміни, економічний ефект» повідомив заступник голови правління Національного депозитарію України Андрій Болтян.

Він зазначив, що після набуття чинності закону на фондовому ринку тепер діють не охоронці, а депозитарні установи, вимоги до яких також дещо змінилися.

«Всі ці вимоги не надумані. Вони взяті, і це враховувалося при розробці закону, на підставі документів, що визначають функціонування інфраструктури фінансового ринку», - сказав він.

Також, за його словами, були імплементовані найкращі положення, напрацьовані в Європі.

«У них це буде реалізовано лише наступного року в документі, який називається «CSD regulation». Тобто закон для центральних депозитаріїв країн ЄС», - зазначив Болтян.

«Те, що ми прийняли такий закон, чесно кажучи, навіть для наших європейських колег було здивуванням. Як Україна попереду Європи, вийшло, прийняла закон, що відповідає сучасним світовим вимогам», - резюмував він.

Як раніше повідомляв ForUm, заступник директора департаменту методології грошово-кредитної політики НБУ Андрій Патенко заявив, що створення централізованої депозитарної системи відповідає європейській моделі розвитку.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

198
Классические туфли мужские