Колишній Президент України (1991-1994 роки) Леонід Кравчук вважає нереальним балотування екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко на виборах президента у 2015 році.

Про це він сказав в інтерв'ю журналу «Фокус», повідомляють «Українські новини».

«Я думаю, це (участь Тимошенко у президентських виборах-2015 - Ред.) нереально. Законодавство не дозволяє людині з непогашеною судимістю безперешкодно ставати кандидатом у депутати чи президенти... Поки Юлії Тимошенко потрібно лікуватися», - вважає Кравчук.

Він також радить Тимошенко після повного відновлення здоров'я домагатися скасування всіх висунутих проти неї звинувачень.

Як повідомляв ForUm, у парламенті зареєстровано два законопроекти про лікування ув'язнених за кордоном - авторства позафракційних депутатів Сергія Міщенка та Анжеліки Лабунської.

Лідери трьох опозиційних фракцій - «Батьківщина» Арсеній Яценюк, «УДАР» Віталій Кличко і «Свобода» Олег Тягнибок - внесли до парламенту свій законопроект про заборону виборчого правосуддя і зняття перешкод для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. У ньому містяться положення про звільнення Юлії Тимошенко особисто і погашення їй судимості.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

152