Прокуратура Рівненської області здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами службового підроблення та перевищення працівниками органів внутрішніх справ своїх службових повноважень, що супроводжувалося діями, такими, що ображають особисту гідність людини (ч.2 ст.365 та ч.1 ст.366 КК України). Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Встановлено, що працівники Млинівського РВ УМВС України в області безпідставно утримували громадянина півдоби у вольєрі, який знаходився на території райвідділу міліції, під навісним замком. Крім того, у своєму зверненні до прокуратури чоловік стверджує, що працівники міліції ще й намагалися притягнути його до адміністративної відповідальності за дії, яких він не скоював.

«Прокуратура області забезпечить повне, всебічне та об'єктивне розслідування у кримінальному провадженні з метою притягнення до відповідальності винних працівників органів внутрішніх справ, а також наполягатиме в суді на суворій мірі покарання для них», - повідомив заступник прокурора області, старший радник юстиції Юрій Мельник.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

235