У Центральній виборчій комісії вважають, що нова норма Податкового кодексу не позначиться на реєстрації Кличка кандидатом у президенти.

Про це заявив заступник глави Центрвиборчкому Андрій Магера.

«Конституція чітко визначає критерії, за яких громадянин може бути обраний президентом,- ці норми відносяться до сфери дії законів про вибори президента, закону про свободу проживання і пересування і Цивільного кодексу.

Податковий кодекс регулює іншу сферу - відносини між державою і платниками податків. Сумніваюся, що він матиме значущий вплив на трактування окремих положень виборчого законодавства»,- сказав Магера, пише «Комерсант Україна».

Нагадаємо, 24 жовтня Рада підтримала проект № 2054а, чим поставила під питання право Кличка балотуватися в президенти. За цей проект проголосував ударівець Ярослав Дубіневич.

Після цього опозиція заблокувала трибуну парламенту, протестуючи проти прийняття з порушенням регламенту змін у Податковий кодекс щодо обліку та реєстрації платників податків.

Голова комітету з питань податкової та митної політики Віталій Хомутиннік готовий довести, що поправки в Податковий кодекс були дійсно внесені народним депутатом від «Батьківщини» Ігорем Бриченком.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

166