Депутат Верховної Ради, член фракції «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» Володимир Полочанінов допускає, що у голови фракції партії «Український демократичний альянс за реформи (УДАР)Віталія Кличка» можуть виникнути проблеми з реєстрацією кандидатом у Президенти у зв'язку з прийняттям парламентом змін в Податковий кодекс, згідно з яким особа, яка має право постійного проживання на території іноземної держави, вважається такою, яка не проживає в Україні.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, - повідомляють Українські новини.

«Чому піднявся «УДАР»? Тому що Кличко не проживав в Україні протягом 10 останніх років. Згідно з цими змінами , з кандидатством у Президенти (у нього) виникають проблеми», - написав Полочанінов.

На думку депутата, саме з цим пов'язані протести фракції «УДАР» біля президії парламенту, які призвели до оголошення перерви і подальшого закриття ранкового засідання парламенту.

Полочанінов зазначив, що особливо цинічним є той факт, що дану поправку до законопроекту №2054а подав депутат від фракції «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» Ігор Бриченко.

У четвер Рада спростила реєстрацію та облік платників податків.

За прийняття у цілому відповідного законопроекту №2054-а (розроблений Кабінетом Міністрів) проголосували 239 депутатів при мінімально необхідних 226.

У ході підготовки законопроекту до другого читання Бриченко вніс поправку про доповнення підпункту 170.11.1 пункту 170.11 статті 170 Податкового кодексу нормою про те, що особа, яка має право постійного проживання на території іноземної держави, вважається тако, що не проживає в Україні.

Така поправка була підтримана депутатами при ухваленні законопроекту в цілому.

Під час ранкового засідання при розгляді законопроекту №2054а фракція УДАР оточила президію парламенту, наполягаючи на регламентні порушення, і перервала доповідь депутата від фракції Партії регіонів Віталія Хомутинніка щодо даного законопроекту.

В результаті голова Ради Володимир Рибак поставив на голосування цей законопроект взагалі без обговорення, і він був прийнятий в цілому.

У квітні депутат від фракції «Батьківщина» Анатолій Гриценко зазначив, що кілька депутатів від фракції, зокрема Бриченко, голосують з деяких питань синхронно з фракцією Партії регіонів.

На його думку, це свідчить про те, що голова фракції Арсеній Яценюк втратив контроль над «Батьківщиною».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

179