Суд переніс розгляд справи за обвинуваченням міліціонерів, через недбалість яких Мельник втік з-під домашнього арешту.

Броварський міськрайонний суд Київської області переніс розгляд справи за обвинуваченням двох співробітників міліції, внаслідок халатності яких втік з-під домашнього арешту колишній ректор Національного університету податкової служби Петро Мельник.

Відповідне рішення сьогодні ухвалив головуючий на судовому процесі суддя Микола Шевчук у зв'язку з відсутністю у залі засідань захисника підсудного Василя Удовиченка, який повідомив суду, що не зможе бути присутнім на засіданні у зв'язку із зайнятістю у судовому розгляді іншої справи.

Таким чином, судове засідання у справі має відбутися 28 жовтня, повідомляє «УНІАН».

Як повідомляв ForUm, Мельник був затриманий 27 липня співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів спільно з ГУБОЗ МВС України. Він вимагав та отримав від двох українців хабара в розмірі 40 тис. і 80 тис. грн за вступ їх родичів у свій вуз.

7 серпня на екс-ректора наділи електронний браслет.

9 серпня він втік з-під домашнього арешту

13 серпня він оголошений у міждержавний розшук, а 14 серпня - міжнародний.

27 серпня Захарченко заявив, що правоохоронні органи встановили місце знаходження Мельника і готуються до його затримання та екстрадиції в Україну.

6 вересня прокуратура завершила досудове слідство у кримінальній справі стосовно двох службових осіб органів внутрішніх справ і передала до суду обвинувальний акт за звинуваченням їх у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 367 КК України, тобто службову недбалість, в результаті якої здійснив втечу затриманий.

Обвинуваченим міліціонерам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 2 до 5 років.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

161