Кабінет Міністрів України затвердив Стратегічний план розвитку Міністерства доходів і зборів до 2018 року, повідомляє прес-служба відомства.

Цим документом визначено комплекс із восьми стратегічних напрямів розвитку Міністерства, які деталізовані за конкретними стратегічними цілями, алгоритмами і термінами їхнього виконання.

Згідно зі Стратегією, у найближчі п'ять років робота Міндоходів буде спрямована на вдосконалення податкових і митних сервісів, розвиток партнерських відносин з громадянами і бізнесом, активізацію міжнародної торгівлі за рахунок оптимізації регулювання, боротьбу з корупцією та «тіньовим» сектором економіки, впровадження сучасної IT-функції в роботу органів доходів і зборів.

Зокрема, Міністерство планує за результатами аналізу очікувань платників та міжнародного досвіду запровадити низку найбільш затребуваних послуг і сервісів для кожного і з сегментів платників, в першу чергу, електронних. Наприклад, планується введення сервісу попереднього заповнення декларацій (e-Filing), розвиток кабінету платника (e-Taxpayers Files), впровадження сервісу інтернет-платежів для сплати податків (e-Payments), в тому числі платежів через мобільні пристрої.

У Міністерстві також планують переорієнтувати роботу сервісних центрів на надання всього комплексу адміністративних послуг з податкових та митних питань. Увагу також буде приділено розвитку митних пунктів пропуску, забезпечення їх сучасними технічними засобами митного контролю: GPS-замками, мобільними та стаціонарними сканерами, електронними вагами, системами відеоспостереження та зчитування номерів і т.д.

Нагадаємо, Стратегія розвитку розроблялася спільно з консультантами міжнародної аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers і отримала позитивні відгуки Всесвітньої митної організації (WCO).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1355