Головний тренер донецького «Шахтаря» Мірча Луческу вважає, що суддя матчу Стефан Ланнуа своїми помилками вплинув на результат поєдинку проти німецького Байєра (0:4).

Про це він заявив каналу «Футбол», повідомляє «Укрінформ».

«Після досить впевнено го першого тайму, де, крім пропущеного нами гола, нічого виділити, на початку другого тайму прийшов незрозумілий пенальті. Потім був непоставлений пенальті за гру рукою Рольфеса у своєму штрафному, і тут же ми отримали гол з офсайду. Не випадково на передматчевій прес-конференції я зазначав, щоб нас судили так само, як усіх. Сьогодні суддя зламав гру. Донаті повинен був після п'яти фолів отримувати червону картку. Продовжуючи тему, можна згадати: у матчі з МЮ не поставили чистий пенальті у ворота суперника. Третій гол «Байєра» - чистий офсайд, не кажучи вже про пенальті у ворота «Байєра» за гру рукою. В таких умовах я не став аналізувати гру команди у роздягальні. Нас судять не так, як всі інші команди», - заявив Луческу.

Нагадаємо, 23 жовтня донецький «Шахтар» був розгромлений «Байєром» у матчі Ліги чемпіонів з рахунком 0:4.