Уряд затвердив проект постанови «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 січня 2013 №36», яким передбачається призначення глав українських частин Спільних міжурядових комісій з питань співробітництва.

Рішення щодо призначення було прийняте у зв'язку з кадровими змінами, які відбулися в уряді України. Главою українських частин Спільних міжурядових комісій з питань співробітництва, створених з Йорданією, Іраком, Сирією і Пакистаном, призначений голова Антимонопольного комітету України Василь Цушко, главою українських частин Комісій, створених з Єгиптом і Чехією, - міністр промислової політики України Михайло Короленко. Посаду глави українських частин Комісій, створених з Аргентиною, Парагваєм, Чилі та Перу, займе перший заступник міністра промислової політики Микола Євдокименко.

«Прийняття постанови створить правові підстави для проведення спільних засідань комісій, що сприятиме активізації торговельно-економічного співробітництва з цими країнами», - зазначив міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов.

Згідно з Постановою КМУ «Про затвердження Положення про Українську частину Спільної міжурядової комісії з питань співробітництва» від 13.06.2010г. №943, українська частина Комісії є постійно діючим органом, основними функціями якого є аналіз двостороннього співробітництва, виявлення найбільш перспективних його напрямів і шляхів вдосконалення форм взаємодії, розробка програмних документів з питань розвитку торговельно-економічних зв'язків з країною-партнером і т.д.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

145