У середу, в день опозиції в парламенті, її представники не працюють на своїх робочих місцях, а мітингують під Київрадою, тим самим викликаючи запитання - а чи не помилилися їхні виборці у виборі? Про це заявила народний депутат України, заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Олена Бондаренко.

«Враховуючи, що середа традиційно є днем опозиції у Верховній Раді, і порядок денний, як правило, формується за її бажанням, опозиціонери сьогодні вийшли не на роботу, а на мітинг під Київраду», - сказала народний депутат.

«Ще вчора, обговорюючи питання про проведення дострокових виборів у Києві, Арсеній Яценюк раптом заявив, що народні депутати від опозиції підуть у середу під стіни Київміськради. А ви згодні з такими діями, виборці?» - поцікавилася вона.

«За тих людей вони віддавали голоси, бачачи, що зараз їхні обранці не виконують свої прямі обов'язки? У них робочий день. Більш того, це день опозиції, а їх немає на робочому місці», - повідомила Бондаренко.

«Ці люди повинні відповісти, що вони в робочий день роблять на тих «п'ятачках», де, як правило, виникають масові заворушення», - вважає парламентарій.

Нагадаємо, 23 жовтня під будівлею Київської міської державної адміністрації відбувся мітинг.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

192