Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов не виключає, що завтра Верховна Рада може розглянути законопроекти Сергія Міщенка та Анжеліки Лабунської про можливість виїзду ув'язнених на лікування за кордон. Про це, як передає кореспондент Forum'у, він заявив під час брифінгу.

Єфремов повідомив, що спочатку профільні комітети повинні надати висновки щодо цих законопроектів, а тільки потім вони будуть винесені в сесійний зал.

У той же час він зазначив, що ПР поки не визначилася, який із законопроектів буде підтримувати. «Ми не знаємо, що буде винесено у зал», - заявив нардеп.

Крім того, за його словами, у змінах до законодавства існують спірні питання, зокрема, чи зараховується в тюремний термін час, проведений на лікуванні, а також гарантії, що ув’язнений не скористається правом на лікування для втечі. «Але, наскільки я розумію, наші колеги з опозиції не збираються голосувати за це питання. А ми будемо голосувати тільки в тому випадку, якщо консолідовано проголосують представники опозиції», - заявив він.

«Мені зрозуміло, чому так відбувається. Тому що як мінімум трьом лідерам опозиції, які бачать себе кандидатами на наступних виборах, не вигідно, щоб дехто виходив на волю. І я не думаю, що в тому форматі, який пропонує Кокс і Кваснєвський, якщо розглядати варіант про лікування, це вигідно самій Тимошенко. Тому вони робитимуть все можливе, декларуючи, що вони за євроінтеграцію, щоб блокувати розгляд даного документа», - підкреслив Єфремов.

Як повідомляв ForUm, минулого тижня з сайту Верховної Ради України зник проект закону №3444 про внесення змін до Кримінально-виконавчого та Кримінально-процесуального кодексів України щодо правового регулювання лікування засуджених за кордоном. Даний законопроект був внесений народним депутатом від фракції Партії регіонів Миколою Рудьковським. До цього у ВР був тільки один подібний законопроект - Сергія Міщенка.

22 жовтня у Верховній Раді України був зареєстрований ще один законопроект про можливість лікування засуджених за кордоном.

Законопроект, який дозволить відправити екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко на лікування за кордон, найближчим часом буде внесений на розгляд Верховної Ради, як заявив Президент України Віктор Янукович.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
2591 грн.
179